خلوصی, محمد مهدی, رئیسی استبرق, علی, گوهری, سعید. (1394). تعیین ضرایب ثابت معادلات ون گناختن-معلم و گاردنر با استفاده از یک معادلۀ آماری تخمین نفوذپذیری غیر اشباع خاک. , 46(3), 519-528. doi: 10.22059/ijswr.2015.56741
محمد مهدی خلوصی; علی رئیسی استبرق; سعید گوهری. "تعیین ضرایب ثابت معادلات ون گناختن-معلم و گاردنر با استفاده از یک معادلۀ آماری تخمین نفوذپذیری غیر اشباع خاک". , 46, 3, 1394, 519-528. doi: 10.22059/ijswr.2015.56741
خلوصی, محمد مهدی, رئیسی استبرق, علی, گوهری, سعید. (1394). 'تعیین ضرایب ثابت معادلات ون گناختن-معلم و گاردنر با استفاده از یک معادلۀ آماری تخمین نفوذپذیری غیر اشباع خاک', , 46(3), pp. 519-528. doi: 10.22059/ijswr.2015.56741
خلوصی, محمد مهدی, رئیسی استبرق, علی, گوهری, سعید. تعیین ضرایب ثابت معادلات ون گناختن-معلم و گاردنر با استفاده از یک معادلۀ آماری تخمین نفوذپذیری غیر اشباع خاک. , 1394; 46(3): 519-528. doi: 10.22059/ijswr.2015.56741


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.