اسماعیلیان, مجید, عبداللهی, سیده مریم. (1396). ارائۀ یک مدل برنامه‌ریزی خطی عدد صحیح دومرحله‌ای برای مسئلۀ زمان‌بندی دروس دانشگاهی. , 9(1), 19-42. doi: 10.22059/imj.2017.217990.1007129
مجید اسماعیلیان; سیده مریم عبداللهی. "ارائۀ یک مدل برنامه‌ریزی خطی عدد صحیح دومرحله‌ای برای مسئلۀ زمان‌بندی دروس دانشگاهی". , 9, 1, 1396, 19-42. doi: 10.22059/imj.2017.217990.1007129
اسماعیلیان, مجید, عبداللهی, سیده مریم. (1396). 'ارائۀ یک مدل برنامه‌ریزی خطی عدد صحیح دومرحله‌ای برای مسئلۀ زمان‌بندی دروس دانشگاهی', , 9(1), pp. 19-42. doi: 10.22059/imj.2017.217990.1007129
اسماعیلیان, مجید, عبداللهی, سیده مریم. ارائۀ یک مدل برنامه‌ریزی خطی عدد صحیح دومرحله‌ای برای مسئلۀ زمان‌بندی دروس دانشگاهی. , 1396; 9(1): 19-42. doi: 10.22059/imj.2017.217990.1007129


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.