آذر, عادل, محبی, حسین, خدیور, آمنه, حیدری, عباسعلی. (1396). مدل ریاضی جدیدی برای حل مسئلۀ تخصیص با ورودی‌ها و خروجی‎های چندگانۀ ناهمگن. , 9(1), 1-18. doi: 10.22059/imj.2017.126879.1006872
عادل آذر; حسین محبی; آمنه خدیور; عباسعلی حیدری. "مدل ریاضی جدیدی برای حل مسئلۀ تخصیص با ورودی‌ها و خروجی‎های چندگانۀ ناهمگن". , 9, 1, 1396, 1-18. doi: 10.22059/imj.2017.126879.1006872
آذر, عادل, محبی, حسین, خدیور, آمنه, حیدری, عباسعلی. (1396). 'مدل ریاضی جدیدی برای حل مسئلۀ تخصیص با ورودی‌ها و خروجی‎های چندگانۀ ناهمگن', , 9(1), pp. 1-18. doi: 10.22059/imj.2017.126879.1006872
آذر, عادل, محبی, حسین, خدیور, آمنه, حیدری, عباسعلی. مدل ریاضی جدیدی برای حل مسئلۀ تخصیص با ورودی‌ها و خروجی‎های چندگانۀ ناهمگن. , 1396; 9(1): 1-18. doi: 10.22059/imj.2017.126879.1006872


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.